Пам’ятаємо тих, хто воював та загинув за єдину Україну

Сьогодні, 17 січня 2022 року минає сьома річниця трагічної загибелі головного сержанта роти матеріально-технічного забезпечення Академії Сухопутних військ України імені гетьмана Петра Сагайдачного, новояворівчанина Віктора Геннадійовича Сігаєва.

Допоки ми живі - житиме пам’ять про наших Героїв.
Довідка: Прапорщик Віктор Сігаєв народився 9 травня 1984 року в м. Новояворівськ. В 2002—2003 роках проходив строкову службу, надалі — служба за контрактом, рядовий склад. В 2004—2006 роках — служба за контрактом на посаді прапорщика, 2006—2007 — за контрактом на посадах осіб молодшого начальницького складу. В 2007—2008 роках — механік-водій-електрик станції Р-142Н в/ч А2627, місто Винники. В 2009—2014 роках — інструктор з водіння взводу навчальних автомобілів, рота матеріально-технічного забезпечення Академії сухопутних військ.
В часі війни — військовослужбовець 3-го батальйону 72-ї окремої механізованої бригади; головний сержант роти матеріально-технічного забезпечення Академії Сухопутних військ України імені гетьмана Петра Сагайдачного.
Загинув 17 січня 2015-го під час бойового зіткнення з терористами поблизу Оленівки Волноваського району. Під час супроводу новоприбулих посадових осіб до позицій українських військовиків загін потрапив у засідку; на вимогу противника здатись у полон вояки відмовилися та вступили в бій. В ході бою Віктор Сігаєв знищив декілька ворогів, однак зазнав поранень, не сумісних з життям.
Похований в місті Новояворівськ.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни, відзначений — нагороджений: 17 липня 2015 року — орденом «За мужність» III ступеня (посмертно), а на стіні будинку, де проживав Віктор, відкрито меморіальну дошку його честі.