Герою Небесної Сотні Віталію Коцюбі сьогодні могло б виповнитися 39 років

Наш Герой, наш брат, який жив й загинув в ім’я України, ніколи не буде забутий. Його мужність, відвага і нескореність духу залишаться прикладом для сучасних і наступних поколінь.

Слава Герою!

Довідково:

Віталій Миколайович Коцюба - 07.06.1982 - 20.02.2014 Народився в Вороблячині Яворівського району. Проживав у місті Новояворівську. Їздив на заробітки за кордон. Як згадують друзі, був добрим, спокійним, врівноваженим, співчутливим та безмежно щедрим. Поїхав на Майдан, бо, за словами рідних, не міг терпіти знущання тодішньої влади, хотів кращої долі для своїх дітей, щоб жили у процвітаючій країні і мали де працювати. Загинув 20 лютого 2014 року від рук снайпера на вулиці Інститутській. Активісти під обстрілом пішли за Віталієм, але живим витягти його звідти їм не вдалось. Похований у селі Вороблячин на Яворівщині.

Указом Президента за громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції Гідності, Віталію Миколайовичу Коцюбі посмертно надатно звання Герой України з вшануванням ордена "Золота зірка". Нагороджений медаллю УПЦ КП «За жертовність і любов до України» (посмертно).

Переглядів: 3