20 червня – Всесвітній день біженців

20 червня у світі вшановують Всесвітній день біженців – день, що має привернути увагу до проблем і страждань вимушених переселенців. Ідеться не тільки про втікачів від воєн, конфліктів і переслідувань до інших країн, які й є біженцями за міжнародним гуманітарним правом. Цього дня згадують і про внутрішньо переміщених осіб – тих, хто був змушений залишити домівку, але перебрався до іншої частини своєї країни.

На превеликий жаль, через амбіції політиків, диктаторські режими, акти агресії до інших країн та геноциду до інших народів, війни, бездумну політику правлячих режимів - на даний час на планеті налічується близько 20 мільйонів біженців і 25 мільйонів внутрішньо переміщених осіб.

Україна в результаті акту підступної агресії зі сторони нашого сусіда, Росії, зазнала великої біди – лише за офіційними даними 1,3 млн. укр. сімей (насправді, ця цифра у кілька разів вища) вимушені були залишити свої місця напризволяще та переїхати до інших частин України, в багатьох випадках – почати життя з нуля.

У Всесвітній день біженців ми вшановуємо силу, сміливість та наполегливість мільйонів людей, що були змушені покинути власні домівки.
Не дивлячись на складні життєві обставини вони не втрачають віри і докладають зусиль, щоб зробити своє майбутнє і майбутнє дітей кращим.
Сьогодні суспільство, українці як ніколи повинні бути консолідовані спільною метою - надати підтримку сім'ям, змушеним бігти, щоб у кожному куточку нашої країни вимушені переселенці почували себе як вдома!

Переглядів: 589