Зустріч з родинами загиблих учасників АТО

27 лютого 2018  року відбулася зустріч голови  райдержадміністрації  Ореста Хляна з членами родин загиблих  учасників АТО. Свої проблеми сім'ї героїв АТО мали змогу обговорити із начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації. Участь у зустрічі взяли голова Яворівської районної ради Володимир Сичак,  секретар Яворівської міської ради Ольга Созанська та голова громадської  організацій «Ветеранів АТО «Янів» і депутат районної ради Тарас Дадак.

На початку зустрічі очільники району привітали ювілярів та іменинників з днями народженнями.

Голова Яворівської РДА Орест Хлян інформував, що о 10 :00 год 30 числа  щомісяця будуть відбуватися  зустрічі з родинами загиблих учасників АТО. Крім того,  за ініціативою родин формується графік  на індивідуальні прийоми з головою райдержадміністрації.

«Ми ніколи не зможемо компенсувати Вам  втрат, адже ви втратили найцінніше, і звичайно ми виконаємо всі необхідні речі, які залежать від нас» - заявив Орест Хлян.  Голова райдержадміністрації розповів про плани на 2018 р., а саме спорудження пам’ятника  полеглим Героям 24 бригади ім. короля Данила , на який виділено 200 тис грн.  з районного бюджету,  в  53 – військовому містечку м. Яворова, біля церкви Покрови.

Сектретар Яворівської міської ради Ольга Созанська повідомила, що 1 березня о 11:00 в Яворівській міській раді  можна отримати витяги з рішеннями на земельні ділянки, а найближчим часом  нанести межі в натурі.

Так, у рамках зустрічі батьки та дружини загиблих воїнів ставили  питання щодо отримання земельних ділянок, охорони здоров’я, пасажирських перевезень, призначення пенсій .  Також обговорили й питання вшанування загиблих, зокрема встановлення меморіальних таблиць у с.  Старий Яр  на Народному домі  Івану Вахулі  та м. Новояворівську Віталію Коцюбі.  В.о відділу культури та туризму  Наталія Лялюк озвучила календар відзначень національно-патріотичних свят на 2018 рік, а завідувач сектору  молоді та спорту Роман  Свистун – 12 спортивних заходів приурочених пам’яті загиблих новітніх героїв.

На завершення зустрічі голова райдержадміністрації О. Хлян наголосив, що двері  в його кабінет завжди відкриті.

Переглядів: 528