Від злиднів військового батька-одинака рятує вся Львівщина

У місті Яворові Львівської області, в 24-й окремій механізованій Залізній бригаді імені князя Данила Галицького служить за контрактом 34-річний Євген Межевой, якого з трьома маленькими дітками покинула дружина.

Допомагають доглядати батькові-одинаку півторарічну Олександру, трирічну Святославу та восьмирічного Матвія мати й вітчим дружини-зозулі, які є вимушеними переселенцями із зони війни.

Ця родина опинилися у злиднях, бо рідна мама, утікаючи з коханцем, прихопила банківську картку з державною соціальною допомогою для діток. Та ще й, продавши батьківське майно на Сході, жінка гроші матері не віддала, мотивуючи тим, що, начебто, їх у неї украли. Не зміг вчасно викупити з пошти речі вояка Євген, отож поїхали пакунки з дитячим одягом, ліжечком, подушками та ковдрами на утилізацію.

Опісля того, як журналіст озвучив проблеми батька-одинака Євгена Межевого, його трьох дітей, його тестя та тещі – вимушених переселенців із зони війни, цією родиною зайнялися відповідні служби.
Особливо багато вже зробили директор Яворівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталя Вдовенко та керівник управління соціального захисту населення Яворівської РДА, депутат райради Уляна Ганусяк.

Перший заступник голови Яворівської РДА Ігор Рак зазначив, що хлопчика готують до школи, а дівчинці шукають місце у дитсадку.

Одне не виходить з голови: чому журналістові не було відомо про цю біду 13 січня, коли в Яворові був з робочим візитом заступник міністра оброни України, генерал-майор Олег Шевчук. Адже тоді можна було б чітко, за допомогою конкретного факту, аргументувати свої слова про злидні сімей військових-безхатченків.

Джерело: ZIK

Переглядів: 321