У м. Яворові за “круглим столом” обговорили проблеми внутрішньо переміщених осіб

20 червня 2017 року, рамках відзначення Всесвітнього біженців, заступник голови Яворівської райдержадміністрації Ірина Масюк провела засідання засідання "круглого столу", яке пройшло в приміщенні консультаційного центру Яворівського районного центру зайнятості.

Участь в обговореннях також взяли начальник управління соціального захисту Яворівської райдержадміністрації Уляна Ганусяк, керівник Яворівського районного центру зайнятості Михайло Вингринович, начальник управління Пенсійного фонду України у Яворівському районі Володимир Галак, працівники Яворівського районного районного центру соціальних служб для сім'ї та Новояворівського центру зайнятості, а також внутрішньо переміщені особи, які проживають на території Яворівського району.

В ході засідання піднімались важливі для даної категорії населення питання: взяття на облік та отримання соціальної допомоги, забезпечення працевлаштуванням та сприяння у відкритті власної справи, надання правової допомоги та пенсійного забезпечення, забезпечення житлом та оздоровлення дітей із числа внутрішньо переміщених осіб.