Міні – ярмарка вакансій у Яворівському районному центрі зайнятості

10 листопада у Яворівському районному центрі зайнятості в черговий раз відбулась зустріч безробітних центру зайнятості з представником провідного виробника шкіряних сидінь для автомобілів Audi, BMW та Volkswagen -ТзОВ "Бадер Україна" на міні-ярмарці вакансій та презентації підприємства. Бажаючих отримати додаткову інформацію про згадане підприємство, яке з 2006 року працює на Львівщині і встигло себе зарекомендувати як підприємство з гідними умовами праці та достойною платнею, було чимало. Після цікавої презентації та перегляду відеоролику про швейне підприємство, бажаючі зголосилися відвідати ТзОВ "Бадер Україна" 23.11.2016 року (у рамках професіографічної екскурсії на підприємство), щоб на власні очі побачити виробничий процес та спробувати свої сили на робочому місці швачки.