Ірина Масюк провела нараду щодо реалізації проекту “Рука допомоги”

Сьогодні, 9 листопада  2017 року заступник голови Яворівської районної державної адміністрації Ірина Масюк провела робочу нараду щодо реалізації на території Яворівського району пілотного проекту Міністерством соціальної політики України за підтримки Світового банку – «Рука допомоги».

До участі у нараді були запрошені керівник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Уляна Ганусяк, директор Новояворівського міського центру зайнятості Стефанія Мушак, директор РЦСССДМ Наталія Вдовенко, спеціаліст  відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Ольга Мурин.

 Як зазначила Ірина Масюк даний проект направлений на подолання бідності та безробіття серед малозабезпечених та переселенців із зони АТО. Відтепер учасники проекту можуть влаштуватись на роботу, безкоштовно пройшовши навчання, взяти участь в оплачуваних громадських роботах, що дозволить гідно забезпечувати себе і свою родину.

Серед позитивних механізмів реалізації даного проекту є надання безвідсоткової фінансової допомоги на відкриття власного бізнесу. Середній розмір фінансової допомоги становить близько 64 тисяч гривень, що дозволить вчорашнім безробітним обирати з досить широкого переліку видів підприємницької діяльності.

Особа, яка виявить бажання повинна звернутися із заявою в Яворівський районний центр зайнятості, пройти відповідне навчання, підготовити бізнес план та презентувати його на обласній комісії. У випадку позитивного рішення комісії особа повинна зареєструватися як підприємець і тоді з коштів програми для неї буде закуплено обладнання відповідно до представленого бізнес плану.

В ході засідання учасники наради обговорили механізми інформування та заохочення даної категорії населення до участі у даному проекті.

Ірина Масюу підсумувала – проект «Рука допомоги» - це можливість змінити своє життя на краще, влаштуватися на роботу, взяти участь у оплачуваних громадських роботах або втілити свою давню мрію і стати бізнесменом. Це дозволить забезпечити собі та своїм дітям краще майбутнє. Завдяки простому механізму, який використовується у проекті, шлях до успіху стає максимально коротким при бажанні працювати та брати відповідальність на себе.

Переглядів: 335