Зустріч з учасниками антитерористичної операції та членами їх родин

Сьогодні, 19 травня 2017 року у Народному домі  відбулася зустріч начальника управління соціального обслуговування Департаменту соціального захисту  Львівської облдержадміністрації Медвідь Тетяни,  представника Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО Шамрай Володимир, з учасниками АТО, членами родин загиблих учасників АТО та родинами учасників АТО, які перебувають у зоні АТО.  У зустрічі взяв участь голова Яворівської райдержадміністрації Орест Хлян та голова Яворівської районної ради Володимир Сичак.

На зустріч були запрошені начальники  структурних підрозділів райдержадміністрації, правоохоронних служб, районних служб соціального захисту, представники Яворівського  РВК та військових частин, які знаходяться на території району, голови місцевих рад, громадськість району.

Крім цього, виступив депутат Львівської обласної ради  Ільків Ігор (Командир медичної рот), головний державний інспектор ГУ Держпраці у Львівській області Оксана Яворівська, помічник депутата Верховної ради України Володимира Парасюка Роман Андрус, які надали необхідну інформацію  учасників АТО щодо медичних документів, оздоровлення, щодо  легалізації заробітної плати та ін

Розпочав зустріч голова Яворівської РДА Орест Хлян хвилиною мовчання, за загиблими у війні. Після цього розпочав змістовну доповідь про роботу з учасниками АТО за 2016-2017 роки: питанням Забезпечення соціальних гарантій  учасників АТО у 2016 році, оздоровленні та професійна адаптація учасників АТО у 2017 році,  дозвілля дітей учасників АТО та ін.

«В Яворівському районі прийнята програма забезпечення мобілізаційних заходів та мобілізаційної підготовки, призову громадян на строкову військову службу за контрактом на 2017 рік де передбачено більше ніж 500 тис. грн. на проведення різних заходів та виплату 5 тис. грн. одноразової допомоги контрактникам» підкреслив  Орест Хлян

В ході з устрічі начальник відділу економічного розвитку, інфраструктури і торгівлі Юрій Кміть коротко ознайомив  присутніх з Програмою підвищення конкурентоспроможності Львівської області.

Учасники бойових дій АТО запитувати про: кількість земельної ділянки, яка може бути виділена учаснику АТО для ведення ОСГ; скільки часу потрібно для виділення та оформлення документації на земельну ділянку; безкоштовне оформлення документів на землю учасникам АТО; щодо проведення води, газу, світла до нового кварталу  м яворова, де учасники АТО отримали земельні ділянки ; про відмову у наданні земельних ділянок мешканцям на території деяких сільських рад; медикаментозне забезпечення ліками учасників АТО, перевезення пільгової категорії населення.

Представник  Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО Шамрай Володимир  подякував всім: «Є позитивні зміни, є позитивні зрушення і позитивна тенденція. Є жива розмова і онлайн зв’язок, а як є діалог, то будуть вирішені всі питання»

На закінчення зустрічі учасники заспівали гімн України

Переглядів: 584