Зустріч голови райдержадміністрації з членами родин загиблих учасників АТО

27 грудня 2016 року відбулася зустріч голови  райдержадміністрації  з членами родин загиблих  учасників АТО. Свої проблеми сім'ї героїв АТО мали змогу обговорити із керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації особисто.

Так, у рамках зустрічі батьки та дружини загиблих воїнів ставили  питання, які їм досі не вдавалось вирішити, зокрема – оформлення документів на житло та отримання земельних ділянок. Також обговорили й питання вшанування загиблих, зокрема йшлось про присвоєння вулицям населених пунктів  району імен загиблих, встановлення меморіальних дошок на школах, видання «Книги пам’яті».

Також керівник відділу освіти проінформував про вшанування пам’яті героїв, зокрема проведення виховних заходів та встановлення меморіальних таблиць у навчальних закладах району.

На завершення зустрічі голова райдержадміністрації О. Хлян та голова районної ради В. Сичак привітали родини з наступаючим Новим Роком і Різдвом Христовим та вручили подарункові набори.