Завершилися п’ятнадцятиденні збори з резервістами оперативного резерву першої черги

Завершилися п’ятнадцятиденні збори з резервістами оперативного резерву першої черги, які проходили бойове злагодження у складі підрозділів 24 механізованої бригади, кінцевим результатом, яких були батальйоні тактичні навчання. Варто зазначити, що особовий склад показав високі бойові якості, злагодженість та чіткість дій, вкотре довівши, що здатен виконувати завдання за призначенням.

Особливо подяка, особовому складу оперативного резерву, які під час проведення навчань показали високий рівень підготовки, проявили наполегливість та дисциплінованість.

Військовослужбовцям які найбільш відзначилися під час проведення навчань, вручили почесні відзнаки від командувача військ оперативного командування «Захід».

На завершення провели прийом військовослужбовців з особистих питань, під час якого розглянули проблемні питання та визначали шляхи їх вирішення.

Крім цього, військовослужбовці висловили ряд пропозицій та побажань, на які в подальшому, однозначно, будуть враховані керівним складом бригади та оперативним командуванням «Захід».

Переглядів: 97