Вже в липні запрацює клінічний санаторій “Прикордонник-Немирів”

8 лютого 2017 року в голови Яворівської райдержадміністрації Ореста Хляна відбулося представлення   начальника клінічного санаторію «Прикордонник-Немирів» полковника Мошори Валерія  Володимировича  та  заступника начальника медичної частини полковник Литвин Богдан.

Начальник клінічного санаторію «Прикордонник –Немирів» поінформував представників влади про діяльність санаторію  у 2017 році : планується запустити перший корпус в експлуатацію вже в липні 2017 року і працевлаштовано 184 чоловік, з них 11 військові

 

Для довідки

Напередодні нового року, 28 грудня, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман підписав розпорядження № 1062-р Кабінету Міністрів України «Про передачу нерухомого майна в смт Немирів до сфери управління Адміністрації Державної прикордонної служби»

Тож нині санаторій переходить на баланс та утримання прикордонного відомства. Про це повідомляють у Держприкордонслужбі України. Цей медзаклад дасть змогу значно посилити систему медичного забезпечення, поліпшить умови реабілітації учасників АТО й розширить можливості санітарно-курортного забезпечення прикордонників, членів їх сімей і ветеранів.

Для забезпечення належного обслуговування постійно триває робота з оснащення медичних закладів сучасним обладнанням, – додають у Держприкордонслужбі

Переглядів: 2 024