Відкрили меморіальну дошку нашим героям: Тарасу Мисику, Тарасу Пазину та Віктору Сігаєву

14 жовтня відкрили меморіальну дошку нашим відважним Героям, землякам, випускникам Новояворівської школи І-ІІІ ступенів №3: Тарасу Мисику, Тарасу Пазину та Віктору Сігаєву.
Вічна пам’ять Героям!

На захід прибули члени сімей загиблих, представники влади: голова Яворівської райдержадміністрації  Ігор Самардак та голова Яворівської районної ради Володимир Сичак,  побратими загиблих воїнів, громадськість міста.

Всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих, а також виконали Державний Гімн України.

Відкрили меморіальну дошку діти загиблих Новітніх Героїв. Місцевий священнослужитель освятив меморіальну дошку та  присутні помолилися за загиблими воїнами, які відділи своє життя за волю і незалежність України. Районна, міська влади, дирекція відділу освіти , військовослужбовці , сім’ї загиблих учасників АТО та мешканці міста поклали квіти та запалили лампадки.

Після цього відбувся мистецький вечір, на якому мама героя Тарам Мисика - Марія Мисик подякувала всім присутнім за вшанування пам’яті героям, та побажала нашим юним школярам сили та мудрості на нелегкому життєво шляху.

Допоки ми живі - житиме пам’ять про наших героїв. З меморіальної дошки щодня зустрічатимуть і проводжатимуть поглядом учнів, нагадуватимуть кожному з нас, що вони поклали життя, аби ми жили в мирній квітучій Україні.

Більше фото тут: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=728584180822709&set=pcb.728585584155902&type=3&theater

 

 

Переглядів: 121