Уроки мужності в опорному закладі «Івано-Франківської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені І.Франка»

     Вже традиційними стали в нашому навчальному закладі виховні години, уроки мужності, зустрічі з учасниками антитерористичної операції.

     А напередодні Дня захисника України, що відзначається 14 жовтня у День Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем українського козацтва, ці заходи набирають глибшого розуміння, усвідомлення почуття гордості за героїчне минуле і сьогодення народу України.

     Адже чи не найактуальнішим питанням останніх років стало питання патріотизму. А прикладом слугує життя тих, хто кожного дня робить все можливе для покращення долі свого народу. В атмосфері єдності та щирості пройшли уроки мужності з учасником АТО Романом Ільчишином у 8-Б (кл. кер. Тлуста О.П.), 7-Б (кл. кер. Самотея Н.А.).

     Теплі очі, усмішка, спокійний голос так гармоніюють з мужністю, відвагою та щирістю.

Коли боєць починає розповідати про армійські будні, усвідомлюєш, що перед тобою учасник подій новітньої історії, яку ще треба осмислити.

     Розповідь Романа Ільчишина вражає спогадами про побратимів, зустрічами і втратами, неймовірним патріотизмом українських бійців.

     Учні уважно слухали гостя, ставили питання, доторкнулись душею і вдячністю до тих, хто береже кордони України. І, здавалось, ставали кращими, чистішими, добрішими.

     Дякуємо кожному воїну, кожній щирій і сміливій людині, яка наближає нашу перемогу.

Переглядів: 396