У Яворівській РДА відбулась зустріч з бійцями-добровольцями АТО

17 липня 2017 року керівник Агенції місцевого економічного розвитку Яворівщини Ірина Куропась спільно з начальником управлінням соціального захисту Яворівської райдержадміністрації Уляною Ганусяк провели зустріч із бійцями – добровольцями АТО Яворівського району.

В ході зустрічі учасників заходу ознайомили із проектом – «Роззброєння, демобілізація та реінтеграція в Україні». Даний проект реалізується Громадською організацією «Інститут миру і порозуміння» разом зі Шведським товариством миру та арбітражу (Swedish Peace and Arbitration Society) при сприянні Академії імені Фольке Бернадотта (Folke Bernadotte Academy).

Мета цього проекту – зміцнити українське громадянське суспільство і за допомогою інструментів підвищення безпеки у громаді допомогти владі та учасникам бойових дій у вирішенні проблем, що виникли після демобілізації військових.

Проект триватиме 9 місяців – з березня по листопад 2017 року. За цей час у 7 громадах заплановано проаналізувати і посприяти вирішенню проблеми роззброєння і незаконного обороту зброї, допомогти колишнім військовим у складному переході від війни до мирного життя, а також підвищити їхню соціальну, економічну та політичну інтегрованість. У кожній громаді ми залучимо учасників з трьох груп – демобілізованих військових, місцевих активістів і представників місцевої влади. Вони мають скооперуватися задля досягнення спільної мети, вирішення однієї або кількох проблем, вирішення яких є важливим саме для даної громади.

Окрім цього, учасники заходу були проінформовані щодо санаторно-курортного лікування: перелік необхідних документів, перелік санаторно-курортних закладів, що приймають на лікування та оздоровлення учасників АТО.

Переглядів: 257