У м. Яворові обговорили як допомогти військовому та його сім’ї реабілітуватись

21 грудня 2017 року в міському народному домі м. Яворова відбулась зустріч військових психологів Центру морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України з матерями та дружинами учасників антитерористичної операції на Сході України, яка була ініційована військовим капеланом 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила о. Володимиром Шидловським.

Участь у даному заході також взяли заступник голови Яворівської районної державної адміністрації Ірина Масюк, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Уляна Ганусяк та працівники Яворівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

В рамках заходу Уляна Ганусяк повела мову про так звану "Дорожню карту для військовослужбовців, які проходили військову службу в районах проведення АТО" щодо вирішення питань соціального забезпечення, захисту та інших соціальних гарантій.

Окрім цього, рідні учасників АТО переглянули презентацію "Я повернувся: психологічний порадник", а дізнались для чого потрібна психологічна допомога воїнам АТО та їхнім сім’ям та куди потрібно звертатися за допомогою, якщо виникають в родині проблеми. Окрім цього дружинам та матерям звернули увагу особливості психологічного стану чоловіків, які повернулися із зони бойових дій, про причини їхньої поведінки, про зміни, які відбуваються з людиною на війні для того, щоб після повернення додому, дружини та матері змогли допомогти своїм рідним швидше адаптуватися до мирного життя.

Переглядів: 518