Стимулюючі заходи щодо престижності військової служби за контрактом

На виконання  "Районної програми забезпечення заходів територіальної оборони, мобілізаційних заходів, призову громадян на строкову військову службу та військову службу за контрактом на території Яворівського району на 2017 рік", затвердженої рішенням № 207 від 17 березня 2017 року ХІІ сесії VІІ скликання Яворівської районної ради та розпорядженням голови Яворівської райдержадміністрації від 13 квітня 2017 року № 260/02-06 «Про затвердження Порядку надання одноразової грошової допомоги»  проводяться  стимулюючі заходи щодо престижності військової служби за контрактом у вигляді одноразового грошового заохочення громадянам району, які уклали контракт на військову службу за контрактом в бойові частини  – по 5 000 грн.

Одноразову грошову допомогу надає голова райдержадміністрації громадянам, які постійно проживають та зареєстровані на території Яворівського району, а саме:

- призваним на військову службу за контрактом у бойові частини або направлені для проходження військової служби у бойові частини після проходження спеціальних курсів за програмами загальновійськової та фахової підготовки - з 17.03.2017 року.

Для отримання одноразової грошової допомоги громадяни, які були призвані на військову службу за контрактом   звертаються з оригіналами таких документів:

- заява;

- копія паспорта;

- довідка про склад сім'ї;

- банківські реквізити для виплати допомоги ( номер поточного рахунку, тощо);

- витяг із наказу командира військової частини про прийняття на військову службу за контрактом.

Відділ  діловодства та документообігу апарату райдержадміністрації веде облік громадян, які звертаються до голови за грошовою допомогою.

За консультаціями з даних питань можна звертатися до головного спеціаліста з мобілізаційних, оборонних питань апарату райдержадміністрації Кондора Р.М.