Сьогодні виповнилося б 48 років Герою Яворівщини Ігорю Лехмінко

Пам‘ять про Героїв жива, допоки ми пам‘ятаємо!

Народився Лехмінко Ігор Ігорович  18 листопада 1973 року в  м. Яворові, Львівської області.

Ігор Лехмінко – прапорщик Міністерства внутрішніх справ України, доброволець, з серпня 2014-го – міліціонер, батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Львів».

13 лютого 2015 року загинув у бою в Дебальцевому. Вдома залишилися батьки, дружина, син Юрій. З почестями поховали героя на Львівщині в рідному Яворові 28 березня 2015 року.

Сюди приходять родичі, друзі, близькі, а також бійці батальйону «Львів», щоб вшанувати пам’ять добровольця, загиблого за незалежність та територіальну цілісність України.

Указом Президента України № 316/2015 від 8 червня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).