Резервісти Збройних Сил України проходять вишкіл у 184-му Навчальному центрі

Тривають активні навчання резервістів Збройних Сил України. Загалом, понад тисяча військовослужбовців оперативного резерву прибули на військові збори до 184-го Навчального центру Національної академії сухопутних військ.
Метою зборів є засвоєння військовослужбовцями нового та вдосконалення вже отриманого раніше досвіду. До програми занять входять як основні (вогнева, тактична, та медична підготовка), так і особливі для кожної військової спеціальності дисципліни.
– Заняття не проходять для нас даремно, – ділиться сорокарічний Андрій Донець з Київщини. – Велика кількість практичних занять на полігоні дає свої результати. За ці дні, ми освіжили свої вміння у поводженні зі зброєю, навчилися новим тактичним та медичним прийомам.
Серед іншого, важливою є психологічна готовність резервістів до ведення бойових дій. З метою їх підготовки до роботи в умовах стресового навантаження, сьогодні вони проходили смугу психологічної підготовки. Вона включає у себе відпрацювання тактичного переміщення по полю бою, подолання природних і штучних перешкод, ведення вогню по умовному супротивнику, зачистка та захоплення ключових точок.
Начальник циклової комісії психологічної підготовки підполковник Сергій Гончаров зазначає, що проходження смуги – важливий досвід, який обов’язково стане в нагоді у випадку реального бою.
– Група завжди має діяти, як єдине ціле. Від цього залежить не лише успіх виконання поставленого завдання, а й життя людей. Ми навчаємо їх діяти злагоджено в будь-яких стресових ситуаціях. Не дивлячись на різницю у віці та досвіді, результати чудові – із завданнями групи впоралися впевнено. Навіть якщо в декого виникали певні ускладнення, їх легко долали завдяки злагодженій співпраці. Впевнений, що і надалі вони покажуть себе лише з гарної сторони, – заключив офіцер.

Переглядів: 339