Програма «Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки — Україна» (JMTG-U)

У Міжнародний центр миротворчості та безпеки військовослужбовці нашої 14 окремої механізованої бригади оперативного командування «Захід» завершили 55-денні навчання, що проходили в рамках програми «Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки — Україна» (JMTG-U), до якої, окрім українських, входять військові інструктори Збройних Сил США, Канади, Литви, Польщі, Великобританії та Данії. Здобуті, зокрема, й завдяки іноземним інструкторам, навики, без сумніву, стануть нашим побратимам у нагоді під час виконання завдань за призначенням на Східному фронті, де на нас чекає вирішальний бій за Україну.
Заступник Командувача JMTG-U підполковник Збройних Сил США Мерфі привітав військовослужбовців із завершенням навчань, наголосив на солідарності з Україною в її боротьбі з агресором, а свій виступ завершив традиційно - словами «Слава Україні», виголошеними українською.
Завершилася урочиста церемонія врученням відзнак і пам’ятних сувенірів, крім того, наші військові мали можливість особисто привітати одне одного та іноземних колег із завершенням навчань та поспілкуватися в невимушеній атмосфері.
Вітаємо наших побратимів із здобуттям нового важливого життєвого та військового досвіду, і з нетерпінням чекаємо зустрічі!