Поранені військовослужбовці Львівщини успішно виступили в національному відборі на участь у Іграх Нескорених-2017

22 квітня ц.р. у м. Києві відбувсянаціональний відбір до складу збірної команди України на участь у Іграх Нескорених (InvictusGames), які пройдуть у Торонто (Канада) у вересні 2017 року.

До столиці України прибули 107 українських військовиків, які отримали інвалідність під час виконання службових обов’язків. Зі словами вітань, підтримки та вдячності до учасників звернулися Президент України Петро Порошенко, віце-прем’єр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзезаступник Міністра оборони України генерал-майор Олег Шевчук, та Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов.

Під час національних Ігор Нескорених понад 70 спортсменів взяли участь у більше ніж одній дисципліні, а тому на деяких майданчиках конкуренція була особливо впертою.

Так, за медалі в стрільбі з лука та веслуванні на ерготренажерах змагалися одразу понад 50 учасників. Не менш популярною дисципліною виявився велоспорт на шосе – на старт вийшли 43 учасники.

Успішно на цих змаганях проявила себе й одна з найчисельніших команд - збірна військовиків Львівщини, яка упродовж березня та квітня ретельно готувалася до тестування.Загалом у національному відборівзяли участь 15представниківЛьвівщини, зокрема: єдина жінка в команді Катерина Михайлова (Львів); Михайло Ляля (Новояворівськ), Роман Ільчишин (Івано-Франкове), Віталій Смілка (Городок), Василь Мельник (Рава-Руська),Віктор Легкодух (Самбір), Сергій Шимчак, Дмитро Сидорук, Роман Паньченко, Дмитро Афанасьєв, Андріан Яремко, Сергій Калитюк, Сергій Кохан, Володимир Кутата Сергій Романовський (Львів).

Загалом члени команди від Львівщини здобули десять медалей, з яких зокремап’ять за здобуття першого місця:

 

Сергій Шимчак- 1 місце у велоспорті та 2 у штовханні ядра;

Дмитро Сидорук – 1 місце у стрільбі з лука та 3 місце у спринтерському бігу;

Роман Паньченко– 1 місце у стрільбі з лука на візку;

Катерина Михайлова – 1 місце у стрільбі з лука;

Михайло Ляля – 1 місце у веслуванні на ерготренажерах;

Дмитро Афанасьєв – 2 місце у стрільбі з лука;

АндріанЯремко– 2 місце у плаванні;

Василь Мельник – 3 місце у штовханні ядра.

 

Склад кандидатів до збірної команди України– наразі це 30 осіб: 18 ветеранів та 12 чинних військовослужбовців (два заявочні склади), котрі безпосередньо готуватимуться до Ігор Нескорених-2017,було оголошено під час урочистого концерту на Хрещатику.

Відтак саме з них буде сформовано збірну з 15 військовослужбовців України, які змагатимуться восени на Іграх в Торонто.

Варто відзначити що серед претендентів на IG-2017 є й четверо представників Львівщини:Катерина Михайлова, Дмитро Сидорук, Роман Паньченко, Дмитро Афанасьєв.

Бажаємо їм подальших успіхів!

Переглядів: 236