Новим командиром «королівської бригади» призначений підполковник Гудзь Валерій

На Рівненському загальновійськовому полігоні відбувся урочистий ритуал прощання командира «королівської бригади» полковника Шевченка Анатолія Михайловича із Бойовим Прапором бригади. Полковник Анатолій Шевченко, протягом десятирічного періоду своєї служби у 24-й ОМБр пройшов шлях від командира батальйону до начальника штабу і командира бригади. Очоливши бригаду у 2015 році, йому вдалося побудувати міцний колектив, зберегти і вдосконалити уміння і навики дії керівництва та особового складу під час виконання поставлених завдань, що є надважливим для військового колективу та в умовах збройного протистояння на сході України.
Новим командиром «королівської бригади» призначений підполковник Гудзь Валерій Федорович, якому випала честь керувати однією із найкращих механізованих бригад ЗСУ. З самого початку збройної агресії Росії проти України, підполковник Валерій Гудзь повернувся до лав ЗСУ, у 72-у ОМБр, де пройшов шлях від командира взводу до заступника командира бригади.
Дякуємо попередньому командиру бригади за успішне управління та розумні командирські рішення. Новому командиру ж бажаємо наснаги та невичерпної енергії у керуванні «королівською бригадою».

Переглядів: 1,858