Львівський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки запрошує на військову службу за контрактом

Львівський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки запрошує на військову службу за контрактом.

Які переваги?
- Під час укладання першого контракту виплачується одноразова грошова винагорода. Розмір винагороди залежить від військового рангу:
Особам рядового складу – 8 розмірів прожиткового мінімуму (20 064 гривень).
Особам сержантського і старшинського складу – 9 розмірів прожиткового мінімуму (22 572 гривні).
- Отримання підйомної допомоги в розмірі місячного грошового забезпечення на військовослужбовця і 50% місячного грошового забезпечення на кожного члена сім’ї, які переїжджають з ним на нове місце служби в інший населений пункт, або у зв’язку з передислокацією військової частини.
- Можливість кар’єрного росту та гарантоване підвищення щомісячного грошового забезпечення у ході просування по службі.
- Військовослужбовці, які проходять військову службу за контрактом, мають право навчатися без відриву від військової служби у вищих військових навчальних закладах, військових навчальних підрозділах вищих навчальних закладів.
- Гарантована щорічна основна відпустка.
- У військово-медичних закладах охорони здоров’я, а при їх відсутності чи у невідкладних випадках – медична допомога надається державними або комунальними закладами охорони здоров'я за рахунок Міністерства оборони України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань та правоохоронних органів.
- Вирішення житлового питання.
- Пенсійне забезпечення значно вище ніж у цивільному секторі та можливість його отримання за вислугою років (а не при досягненні пенсійного віку).
- Соціальний захист сімей військовослужбовців.
- У разі участі в бойових діях, отримання статусу «учасник бойових дій» та пільги відповідно чинного законодавства.

За більш детальною інформацією можна звернутись у ваш РТЦК та СП за місцем реєстрації або за номером телефону: 0 (67) 735 40 07.

Переглядів: 0