Керівництво району зустрілися з добровольцями, які брали участь в АТО

10 березня, напередодні дня добровольця (14 березня),  голова Яворівської РДА Орест Хлян та голова Яворівської районної ради Володимир Сичак провели зустріч із представниками добровольчих батальйонів, який організовувала Наталія Вдовенко директор  Яворівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

У двогодинній зустріч було обговорено дуже багато важливих питань . Учасники змогли поспілкуватися про ті проблеми, які сьогодні існують у їхньому житті, починаючи від землі, роботи  та закінчуючи життєвими  труднощами . Обговорили і проблеми, які виникають у повсякденній діяльності представників добровольчих батальйонів, а також можливі шляхи їх вирішення та участі в цьому представників влади . Особливу увагу під час зустрічі звернули на необхідність посилення співпраці.  На завершення зустрічі керівництво району вручили подяки та книги. У ході кави-брейк побратими змогли поспілкуватися , згадати минуло.  Зустріч пройшла у невимушеній атмосфері.

Крім цього, у зустрічі взяли участь начальник управління соціального захисту населення Уляна Ганусяк, начальник відділу освіти Михайло Дорош, директор Яворівського районного центру зайнятості Михайло Вигринович, представник СБУ, які довели до учасників зустрічі корисну інформацію.

Переглядів: 439