Історія Віталія Солодкого, що побував в оточенні під Дебальцевим

Віталій Солодкий - зв'язківець. На фронті у нього був позивний Шуга — цукор по‑англійськи. А все через прізвище — Сладкий.

31‑річний Віталій Сладкий до того, як стати Шугою, працював інженером-зв'язківцем в містечку Українка під Києвом.

Вже в статусі Шуги пройшов через багато найнебезпечніших точок АТО, зокрема побував в оточенні під Дебальцевим.

Вижив. Повернувся додому. І створив власну компанію. “Я по життю зв'язківець. Раніше працював керівником проектів у сфері телекомунікацій, потім воював, тепер знову налагоджую зв'язок",— розповідає екс-боєць батальйону Київська Русь.

Після повернення з фронту він знайшов інвестиції і відкрив свою справу — з командою з 10 працівників створює інфраструктуру для мобільного 3G-зв'язку: будує вежі, ставить антени, встановлює обладнання. “Якщо до війни я працював на дядька, то згодом вирішив: годі! Тим більше моїх знань більш ніж достатньо",— пояснює Сладкий.

Його команда отримала субпідряди у оператора мобільного зв'язку Vodafone. Роботи так багато, що власник новоствореної фірми вже планує розширювати штат співробітників. Адже 3G фактично тільки починає виходити за межі найбільших міст — і хлопці Шуги будують необхідну для мережі третього покоління інфраструктуру в регіонах країни, "цивілізують" провінцію. "Роботі не видно кінця-краю",— жартує Сладкий.

“Наша компанія називається Енергія-15. Чому 15? Тому що ми відкрилися в 2015 році. А чому Енергія? Бо після війни ми кипіли енергією",— пояснює колишній доброволець.

Тепер він не тільки будує вежі, але і взявся прокладати кабельні мережі для невеликих компаній. Адже час паперових комунікацій минає, і Сладкий допомагає середньому бізнесу задіяти сучасні методи документообігу.

“У майбутньому на тлі євроінтеграції ми зможемо надавати послуги своїх дуже грамотних інженерів і західним сусідам. Нещодавно у мене було відрядження в Європу, і ми про це домовлялися",— оптимістично резюмує Сладкий.

Переглядів: 111