ІСТОРІЯ ГЕРОЯ З ПРИКАРПАТТЯ, ЯКИЙ ЗАГИНУВ НА СХОДІ

Петро любив і беріг дружину з дітьми як зіницю ока. Не вберіг себе, коли вирушив  у зону АТО. Боєць загинув на 34-му році життя, повертаючись додому. Він пережив миротворчу місію у Косово та одужав після важкої травми. Продовжував сумлінно служити в правоохоронних органах, допоки не спіткала біда на сході України. Діти кажуть, що їх тато – Герой, а дружина досі не може збагнути як життя триває без Петра.

Петро Безпалько заступник командира взводу спеціальної роти міліції Управління Міністерства внутрішніх справ України в Івано-Франківській області, старший лейтенант міліції. В зону АТО вирушив 3 квітня 2014 року. Загинув 29 травня 2014 року під час катастрофи гелікоптера Мі-8МТ Національної гвардії України, який був збитий російсько-терористичним угрупованням поблизу міста Слов’янська. 2 червня 2014 року похований на території Меморіального скверу міста Івано-Франківськ.

20 червня 2014 року, за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі та незламність духу, нагороджений орденом “За мужність” I ступеня (посмертно).

Крім того, Петро Безпалько отримав медаль ООН “На службі миру” за миротворчу місію у м. Косово.

23 грудня 2014 року в місті Івано-Франківськ на фасаді будівлі загальноосвітньої школи №28, де навчався Петро Безпалько, відкрито меморіальну дошку.

Джерело:https://dzerkalo.media/znav-shho-pomre-molodym-istoriya-geroya-z-prykarpattya-yakyj-zagynuv-na-shodi/