Фотовиставка “Жінка-берегиня” у РНД “Сокіл”

6 березня 2020 року, у переддень жіночого дня, в РНД "Сокіл" відбулася фотовиставка "Жінка-берегиня", організована головою громадської організації "Спілка соціального захисту учасників АТО та сімей загиблих" Мар’яною Салашник та фотографом Іриною.

Участь у заході взяли керівник апарату Яворівської райдержадміністрації Зоряна Мірило, заступник голови Яворівської районної ради Володимир Мацелюх, начальник відділу культури молоді та спорту райдержадміністрації Наталія Лялюк; родини загиблих учасників АТО та громадськість Яворівщини.

Благодійна фотовиставка організована з метою привернення уваги на соціальну інтеграцію учасників АТО/ООС в суспільство. Також під час виставки відбувся продаж календарів, зібрані кошти з продажу підуть на допомоги пораненим у військовому госпіталі у м. Львів. Слава Україні! Героям слава!