Для учасників АТО/ООС реабілітаційний центр «Галичина» пропонує професійну перепідготовку за 30 професіями

Для учасників АТО/ООС реабілітаційний центр «Галичина» пропонує професійну перепідготовку за 30 професіями

Зазначимо, «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Галичина», є одним з найбільших реабілітаційних закладів на території Львівської області, що функціонує у Великому Любіні.

В центрі надаються заходи, які мають створити умови для всебічного розвитку осіб та дітей з інвалідністю. Також в Центрі надають заходи з реабілітації учасникам АТО/ООС, ветеранів бойових дій.

Довідково:

Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Галичина» надає такі послуги, як: консультування спеціалістів (терапевт, невролог, травматолог, фізіотерапевт, педіатр і т.д), фізіотерапевтичне та медикаментозне лікування, діагностика, бальнеотерапія, фізична терапія.

Одним із здобутків Центру є практичне впровадження досвіду австрійських реабілітаційних установ, на базі яких діють інтегровані підприємства для осіб з інвалідністю (утворені як філії Центру) . Впровадження інтегрованих філій при Центрі забезпечує можливості працевлаштування осіб з інвалідністю після проходження комплексної реабілітації, зокрема професійної, на транзитних робочих місцях, отримують практичні трудові навички, після чого вільно інтегруються на відкритий ринок праці.

Детальніше:

https://loda.gov.ua/news?id=64892

Переглядів: 0