Делегація Яворівщини взяла участь у презентації книги спогадів «Ігор Ляшенко. Позивний «Беркут»

1 грудня 2017 року делегація Яворівського району взяла участь у презентації книги спогадів «Ігор Ляшенко. Позивний «Беркут», яку підготували наукові співробітники музею імені Миколи Островського м. Шепетівка.

В.о. директора Яворівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Віталій Байда, члени родини загиблого Героя Ігоря Ляшенко, військовослужбовці 24-ї бригади ім. Данила Галицького, приїхали аби вшанувати пам'ять полеглого Героя України Ігоря Ляшенка.

Ігор Вікторович Ляшенко був підполковником Збройних Сил України,  командиром механізованого батальйону 24-ї окремої механізованої бригади, був учасником АТО і героїчно захищав цілісність України.  Загинув Ігор 19 червня 2014 року під час виконання військового обов’язку із захисту територіальної цілісності та недоторканості України.

Присвячена герою  книга складається зі спогадів, написаних його родиною, друзями, колегами та побратимами.

Розпочався захід хвилиною мовчання, якою учасники заходу вшанували пам'ять 18-ти загиблих натовців із Шепетівки. Далі присутніх з найважливішими етапами життя Ігоря, про його захоплення та мрії. Учасники дізнались історію створення та написання книги, а також заслухали деякі уривки. В рамках заходу дочка Ігоря Ляшенка прочитала вірш Віри Кухарук – «Беркут», який був присвячений її батьку.

Колеги і побратими розповіли про спільну службу та поділились спогадами про комбата. Розповіли, як розвивались події в день його загибелі.

Завершився захід покладанням квітів до могил загиблих воїнів, що на місцевому кладовищі м. Шепетівка.

Джерело: http://shepetivka.com.ua/novyny/kultura/4098-sohodni-vidbulas-prezentatsiia-knyhy-spohadiv-ihor-liashenko-pozyvnyi-berkut.html

Переглядів: 1,033