Безкоштовна реабілітація учасників АТО у Соснівці

Програма реалізовується у комунальному закладі «Львівська обласна лікаря відновного лікування №3» в складі неврологічного відділення з 1 лютого 2016 року. Там передбачено 20 ліжко-місць для надання фізичної реабілітації і психосоматичної допомоги учасникам АТО.

Лікувальний курс у реабілітаційному центрі розрахований приблизно на 14 днів і фінансується із бюджету області. За словами головного лікаря Богдана Баранюка, на один день лікування одного пацієнта-ветерана АТО виділяється близько 300 гривень, що йдуть на ліки, харчування та проживання. У лікарні працюють реабілітолог, масажисти, є фізіотерапевтичне відділення, де проводять магнітотерапію, лазаротерапію, електрофорез та інші послуги.

Є кабінети бальнеології, водолікування, спелеотерапії, «соляна» кімната, тренажерний зал. Проводяться також лабораторні обстеження. Потрапити на лікування у цю клініку можна за скеруванням амбулаторно-поліклінічних закладів області або військкоматів за місцем реєстрації.

Комунальний заклад «Львівська обласна лікарня відновного лікування №3"
80193 Львівська область, м.Соснівка, вул. Грушевського, 36
Тел.: (03249) 33-482, 34-154; sosnivkalvl3@ukr.net
Лікарня знаходиться на околиці міста Соснівка в сосновому лісі, є багатопрофільним спеціалізованим закладом охорони здоров‘я (Наказ МОЗ України від 28.10.2008р. № 385).
28.03.2009 року проведено акредитацію закладу і присвоєно першу категорію.
Робота лікарні проводиться згідно ліцензії МОЗ України серія АВ № 333648 виданої 27.04.2007р.КЗ «Львівська обласна лікарня відновного лікування №3» надає кваліфіковану спеціалізовану допомогу з відновного лікування жителям Червоноградського регіону і області із професійними захворюваннями, хронічними неспецифічними захворюваннями легень, центральної і периферичної нервової системи.

Переглядів: 843