Ряд важливих питань обговорили з генерал-майором Олександром Павлюком в Яворівській РДА

28 листопада в Яворівській районній  державній адміністрації відбулася робоча зустріч генерал-майора Павлюка Олександра Олексійовича - Оперативного командування «Захід» з головою Яворівської  районної державної адміністрації Орестом Хляном  за участі голови районної ради Володимира Сичака, військового капелана о. Володимира Щидловського та секретаря Яворівської міської ради  Ольги Созанської. В ході зустрічі  було обговорено питання спорудження пам'ятника Героям АТО в м. Яворові біля церкви Покрови ( 3- є містечко), надання допомоги військовим з боку районної влади, а також  щодо створення центру тактичної перепідготовки медиків на території військового містечка по вул. Львівській у                м. Яворові з новими робочими місцями та відповідною сплатою податків

Також обговорили про  будівництво нових багатоповерхових житлових будинків в с. Старичі і реконструкцію казарм в м. Яворові та с. Старичі , щоб  забезпечення житлом військовослужбовців. Нагадаємо, що  Міноборони задекларувало повну готовність щодо передачі житлового фонду м. Яворову.

На нараді присутні обмінялись думками та було вирішено про необхідність пришвидшення підготовки містом необхідної документації для передачі житлового фонду, з метою забезпечення надання якісних комунальних послуг населенню.

Переглядів: 295