Запрошуємо на Форум лідерів «Процвітаємо разом»

12 – 13 травня у Львові у TechnoStartUp відбудеться Форум лідерів «Процвітаємо разом».

Формат проведення: організаційно – діяльна гра (ОДГ).

Організаційно – діяльна гра застосовується там, де існують проблеми, для вирішення яких недостатньо інтелектуальних здібностей окремої людини. Методологія інтелектуальної гри передбачає залучення великої кількості людей з різних сфер діяльності. Це дозволяє побачити ситуацію об’ємно, з різних сторін, визначитися, які проблеми у ній присутні, і головне – як знайти їх вирішення. На відміну від конференції чи семінару на грі немає виступаючих і тих, хто пасивно сприймає інформацію. Кожен присутній на грі – її активний учасник. Фахівці, які працюють з групою – лише асистенти, що допомагають спільноті успішно пройти усі ігрові етапи.

Форум лідерів буде відбуватися за такою схемою:

1. Учасники визначаться із темою, яку б хотіли розкрити на грі

2. Усебічно розглянуть ситуацію в межах заявленої теми.  Визначать, які реальні, а не надумані проблеми створюють перешкоди у діяльності

3. Спільно згенерують ідеї по вирішенню цих проблем

4. Складуть план кроків, за допомогою яких можна втілити отримані ідеї і перейти від проблемної ситуації до бажаної.

Досвід показує, що оргдіяльні ігри значно пришвидшують мислення, внаслідок чого виникають потужні і точні рішення існуючих проблем. Після гри учасники довго зберігають здатність  долати неординарні ситуації як в роботі, так і в інших сферах життя. ОДГ має потужну інтегруючу дію, дозволяє групі розрізнених людей домовитися по існуючих протиріччях, узгодити інтереси і перейти до спільної проектної діяльності. Часто внаслідок інтелектуальної гри утворюються нові спільноти, об’єднання, клуби. Елементи ігропрактики з успіхом застосовуються в якості управлінського інструментарію лідерами у власних організаціях.

Детальнішу інформацію читайте на сайті події http://forumodg.tilda.ws/ 

Переглядів: 312