Запрошуємо активну молодь Яворівщини до участі у “Форумі молоді”

2-3 грудня 2017 року Львівський обласний молодіжний центр спільно з Українським католицьким університетом організовує на Львівщині "Форум молоді".

Метою форуму є сформувати у молодіжному середовищі високу громадську свідомість, активізувати молодих людей Львівщини, розвинути суспільно-активне молоде покоління в умовах децентралізації, в тому числі дати можливість реалізувати свої ідеї.

Програма форуму включатиме інтерактивне навчання, лекції та групові вправи, які дадуть змогу учасникам напрацювати власну креативну ідею та знайти можливості її практичного втілення.

Лекторами та тренерами на форумі будуть лідери обласних громадських організацій, успішні громадські діячі та представники органів влади.

Для участі у Форумі молоді, учаснику необхідно заповнити аплікаційну форму власного проекту (скачати можна за посиланням) та відправити його на електронну адресу: molodpol@gmail.com, зазначивши в темі листа «Проект на Форум молоді».

За підсумками надісланих проектів будуть відібрані найкращі ідеї, а їхні автори візьмуть участь у підсумковому заході – Форумі молоді.

За більш детальною інформацією прохання звертатися до головного спеціаліста відділу молодіжної політики Софія Курман за телефоном: 068 512 12 68.

Аплікаційна форма учасника