З 30 червня по 15 липня триває прийом документів до Громадської ради при Яворівській РДА

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» повідомляємо, ..... відбудуться установчі збори інститутів громадянського суспільства для обрання складу Громадської ради при Яворівській районній державній адміністрації.

До участі у зборах запрошуються всі інститути громадянського суспільства (представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації зареєстрованих в установленому порядку та таких, що провадять діяльність на території України).

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

     До заяви додаються:

  1. Рішення керівника (якщо інше не передбачено установчими документами) ІГС про делегування представника для участі в установчих зборах.
  1. Належно засвідчені копії документів (свідоцтво, витяг з єдиного реєстру юридичних і фізичних осіб, статут) про легалізацію ІГС.

3. Інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства  (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані   програми,   друковані   видання,   подання   інститутом громадянського    суспільства    відповідному   органу   письмових обґрунтованих  пропозицій  і  зауважень  з  питань  формування  та реалізації  державної політики у відповідній сфері та інформування про  них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі,  коли інститут громадянського суспільства працює менше року,  за період діяльності);

  1. Біографічна довідка кандидата на членство в громадській раді.
  1. Електронна версія документів у форматі pdf
  1. Дозвіл кандидата на членство в громадській раді на оприлюднення поданої ним особистої інформації та згоду на обробку персональних даних.

З 30 червня 2021 року розпочинається прийом документів до Громадської ради при Яворівській РДА.

30 червня 2021 року – останній день прийому заяв для участі в установчих зборах. На підставі поданих заяв ініціативна група складає список учасників установчих зборів, кандидатур до нового складу громадської ради.

Заяву про бажання взяти участь в установчих зборах (з відповідними додатками) подавати з 09:00 до 16.00 год. за адресою: м. Яворів вул., І. Франка 8, Яворівська районна державна адміністрація, відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю.

Електронна пошта: yavorivrda2016@gmail.com

Контактні телефони: 2-14-43.

Відповідальна особа: провідний документознавець відділу документообігу, організаційної роботи та контролю.

Ініціативна група з підготовки установчих зборів

інститутів громадянського суспільства для обрання складу

Громадської ради при Яворівській райдержадміністрації

Переглядів: 317