Воркшоп «Як зняти короткий метр»

Воркшоп «Як зняти короткий метр» буде корисний для тих, хто мріє отримати конкретні інструменти для створення власного фільму, запрошує до реєстрації.

Ми запрошуємо фільмейкерів, операторів, режисерів та “людей-оркестрів”, які отримають можливість не тільки отримати теоретичні знання, але й зняти власне відео, та отримати фідбек від практикуючих спеціалістів кіноіндустрії.

На воркшопі троє досвідчених профі сучасного кіномистецтва - режисер Олексій Тараненко, оператор-постановник В’ячеслав Раковський та продюсер Олександр Омельнов поділяться своїми знаннями та нададуть конкретні робочі інструменти для створення власного короткого метру від кошторису до режисерського сценарію. В рамках воркшопу, учасники мають відзняти власний фільм на основі робочих документів, та обов’язково надіслати їх спікерам для отримання фідбеку.

Воркшоп “Як зняти короткий метр” відбудеться 21 вересня з 10:00 до 19:00 в приміщенні Освіторії за адресою вул. Мазепи, 1.

Участь безкоштовна, але необхідно пройти участь у відкритому відборі. Для цього, заповніть анкету: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeOyFFvKDu1aIxSeKOVHCafbOElfQolfSkghYOEYq7nKWcSnA/viewform

Воркшоп відбувається за підтримки Українського Культурного Фонду.

Деталі на сторінці івенту https://www.facebook.com/events/510982726330884/

Переглядів: 7