Відбулось чергове засідання громадської ради при Яворівській районній державній адміністрації

Свою небайдужість та активну громадську позицію у вирішенні проблем життя району переконливо довели учасники засідання громадської ради при Яворівської районній державній адміністрації, яке відбулось 29 серпня 2017 року. В ході засідання члени громадської ради заслухали Ільчишина Романа – кандидата на посаду керівника комунального підприємства Яворівської районної ради «Туристично-відпочинкового центру Яворівського району» та прийняли рішення рекомендувати голові Яворівської райдержадміністрації Оресту Хляну подати на затвердження до Яворівської районної ради.

????????????????????????????????????

Також розглянуто питання затвердження  Регламенту Громадської  ради, створення профільних комісії Громадської  ради, полігон ТПВ в Яворівському районі, фінансування ремонтів доріг Яворівського району, додаткове фінансування ЯЦР лікарні, виключення членів Громадської  ради тощо.

 У роботі засідання взяла участь завідувач сектору внутрішньої та інформаційної політики апарату Яворівської РДА Ірина Кравчук, яка ознайомила з  орієнтовним планом проведення консультацій з громадськістю у 2017 році. Учасники громадської ради внесли пропозиції на 2018 р включити в план консультацій круглий стіл про поводження з ТПВ. Крім цього, підняте  питання щодо зменшення кількості ДТП, дане питання члени громадської ради озвучать на зборах і запропонують шляхи вирішення .

Наступне засідання громадської ради при Яворівській райдержадміністрації  планується на третю декаду вересня 2017 року

Переглядів: 243