Тренінг: «Соціальне підприємництво в сфері послуг»

У четвер, 08 лютого 2018 року з 11.00-13.00 год. відбудеться безкоштовний семінар для громадськості на тему: «Соціальне підприємництво в сфері послуг».

Захід проводитиме керівник громадської організації «Агенція розвитку підприємництва жінок та молоді» Леся Довганик. Заявку щодо участі у тренінгу потрібно заповнити за посиланням: goo.gl/JpmAE2 до 10 год. 08 лютого 2018 року.

Захід відбудеться у приміщенні Львівської обласної державної адміністрації: м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 412.

Контактна особа - Христина Швец, відділ комунікацій з громадськістю департамент внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації, тел. 2999-555.

Просимо повідомити активні громадські організації Вашого району, міст та розмістити інформацію на офіційній сторінці райдержадміністрації, міської ради та в засобах масової інформації про проведення семінару.