Тренінг на тему: “Підготовка проекту та шляхи залучення ресурсів”

У четвер, 27 квітня 2017 року о 11.00 год. у 412 каб. Львівської обласної державної адміністрації (м. Львів, вул. Винниченка. 18) відбудеться безкоштовний тренінг для представників громадських організацій на тему: "Підготовка проекту та шляхи залучення ресурсів". Навчання проводитиме координатор проектів громадської організації «Центр громадянських ініціатив» Юлія Рудюк.

Онлайн-реєстрацію для участі у тренінгу можна заповнити за посиланням: goo.gl/LIfo4H до 26 квітня 2017 року.

Контактна особа – Оксана Шульган, представник відділу комунікацій з громадськістю департаменту внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації, тел. 0937467358.

Запрошуємо взяти участь у навчанні працівників районних державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування.