Тенденції розвитку громадянського суспільства у 2018 році».

У четвер, 25 січня 2018 року з 11.00-13.00 год. відбудеться безкоштовний семінар для громадськості на тему: «Тенденції розвитку громадянського суспільства у 2018 році».

Захід проводитиме аналітик Всеукраїнської громадської організації «Асоціація сприяння самоорганізації населення» Марія Дзюпин. Заявку щодо участі у тренінгу потрібно заповнити за посиланням: goo.gl/AosgkC до 25 січня 2018 року.

Захід відбудеться у приміщенні Львівської обласної державної адміністрації: м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 412.

Контактна особа – Христина Швец, відділ комунікацій з громадськістю департамент внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації,       тел. 093 23 94 702.

Просимо повідомити активні громадські організації Вашого району, міст та розмістити інформацію на офіційній сторінці райдержадміністрації, міської ради та в дружніх засобах масової інформації про проведення тренінгу.