Шановні освітяни і громадські активісти Яворівського прикордонного району

Інформуємо Вас, що Міністерством молоді та спорту України спільно з Департаментом внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації у погодженні з Державною прикордонною службою України заплановано проведення на території Кінологічного навчального центру Держприкордонслужби (м. Великі Мости, Сокальський   р-н, Львівська обл.). Всеукраїнського вишколу, спрямованого на підготовку громадських активістів, які залучаються до організації і проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"), "Джура – Прикордонник" (ІІ декада серпня 2018 року).

До участі в заході допускається одна команда (рій) від прикордонного міста/району/(ОТГ) або таких, що знаходяться на розмежувальній лінії з окупованими і неконтрольованими територіями України. Виключення лише для діючих клубів "Юний прикордонник".

Участь у вишколі можуть взяти команди (8 вихованців і двоє виховників), або індивідуально особи які працюють в цьому напрямку і мають бажання отримати додаткові компетенції необхідні виховнику для розвитку напрямку "Джура – Прикордонник".

Участь у заході безкоштовна. Витрати на відрядження роїв (команд), придбання форми, страхові поліси тощо, здійснюється за рахунок установи, що відряджає чи за рахунок додатково залучених коштів та інших джерел не заборонених чинним законодавством!!!

Детальніше про захід ви можете дізнатись за посиланням: https://www.facebook.com/DzhuraPrykordonnyk/

Попередній відбір учасників триватиме до 27 квітня 2018 року.

Лист-підтвердження про відібраних учасників буде надіслано додатково.

За додатковою інформацією можна звернутись до відділу національно-патріотичного виховання Мінмолодьспорту за тел.: (044) 289 08 30 (Поліжак Мар’яна).

Вимоги до учасників Всеукраїнського вишколу, спрямованого на підготовку громадських активістів, які залучаються до організації і проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"), "Джура – Прикордонник" (далі – Вишкіл)

Переглядів: 269