Семінар щодо здійснення фахового туристичного супроводу

 Управління туризму та курортів обласної державної адміністрації інформує про те, що 6 грудня 2018 року Міністерство економічного розвитку і торгівлі України ініціює проведення семінару щодо здійснення фахового туристичного супроводу.   Метою семінару є актуалізація роботи фахівців туристичного супроводу, врегулювання питань підготовки та підвищення їх кваліфікації. До порядку денного семінару запропоновані питання щодо вдосконалення системи підвищення рівня професійної майстерності фахівців туристичного супроводу, впровадження вимог ДСТУ EN 15565:2016 «Туристичні послуги.

Вимоги до професійної підготовки та кваліфікаційних програм для гідів», а також прикладів ефективної співпраці громадськості, бізнесу та влади у підготовці фахівців туристичного супроводу.

Зазначений захід проходитиме 6 грудня 2018 року в приміщенні готелю «Київ» за адресою: м. Київ, вул. Михайла Грушевського, 26/1. Початок реєстрації о 10:00 год. За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном: +380 (044) 200-44-98 та на електронну адресу: npanchenko@me.gov.ua (з приміткою «Семінар»), контактна особа – Каштан Наталія Миколаївна.

Для участі обов`язкова реєстрація до 04.12.2018 за посиланням: https://goo.gl/forms/VGsYlZmSNFILJY5n2

Переглядів: 327