Правовий турнір “Pravo- Quiz” серед учнів 9-11 класів з загальноосвітніх шкіл

Для підвищення правової свідомості та сприяння розвитку правової культури серед учнівської молоді Львівщини, волонтери Львівського обласного молодіжного центру спільно з представниками Львівського осередку Ліги студентів Асоціації правників України, організовують правовий турнір "Pravo- Quiz" серед учнів 9-11 класів з загальноосвітніх шкіл області.

Учасників турніру чекатимуть інтерактивні завдання та ігри з креативно- логічною складовою. Турнір проходитиме у форматі "Брейн-рингу" з раундною системою, результати відповідей оцінюватимуться суддівством викладачів вишів, та представниками юридичних компаній.

Команда учасників повинна налічувати від 4-х до 6-й учасників включно з капітаном команди.

Для реєстрації команди у заході необхідно обов’язково зареєструватись до 28 лютого 2018 року за посиланням: https://goo.gl/PirADP.

Переможці цьогорічного турніру отримають нагороди та подарунки від партнерів заходу, а також звання "Школа-переможець з правового турніру "Pravo-Quiz 2018".

Відбір команд до участі в турнірі буде відбуватись на конкурсній основні.

Захід відбудеться 3 березня з 11:00 до 15:00 год, за адресою: м. Львів, вул. Володимира Винниченка 12 (приміщення Львівського обласного молодіжного центру).

Контактні дані організаторів: lomc2001@gmail.com; 093-0049-028 (Арсен), 050-53-76-340 (Богдана).