Перший обласний StartupForum чекає на твої ідеЇ

Основним завданням форуму є підтримка молодих людей в області та надання максимального обсягу інформації для старту власного бізнесу у вашому населеному пункті.
За три дні Ви зможете отримати весь спектр інформації, знань і контактів .
У Форумі візьме участь 15 учасників віком 17-30 років, які заповнять заявку з власною ідеєю та пройдуть відбір.
Взявши участь у Форумі Ви отримаєте :
стратегію розвитку бізнесу,
детальний бізнес-план та діючу фінансову модель,
практичні інструменти для реалізації стратегії,
переможець отримає менторську підтримку.
Тренінг вестимуть:

Наталія Шегда-Данилів (Наталія Шегда) - тренер, мотиваційний спікер, коуч, менторка молодіжних проектів, засновниця та керівниця молодіжного простору Creativity space; голова громадської організації «Проекція успіху»; сертифікований тренер за напрямком «Проектний менеджмент», реалізувала понад 60 успішних проектів з яких 7 бізнес – стартапів!

Олександра Грудзевич (Oleksandra Grudzevych) - тренер фінансового успіху, фінансист з 17-річним стажем, інвестор, успішний управлінець, працювала в найкрупніших українських банках в напрямку розвитку корпоративного бізнесу.

Дата проведення: 28-29 жовтня 2017 року.
Місце проведення: м. Львів
Організатори покривають витрати на проживання, харчування та роздатковий матеріал
Дедлайн подачі заявки: 24 жовтня 2017 року.

Перший обласний форум для стартаперів Львівщини чекає на тебе