НОВІ ТЕНДЕНЦІЇ І ЯВИЩА ПРИ ФОРМУВАННІ ЛЮДИНИ МАЙБУТНЬОГО

Семінар «Нові тенденції і явища при формуванні людини майбутнього»  більшою мірою  спрямований на  зміну свідомості людини, ніж на формування нових навичок. Це є темою окремого семінару. Чому сьогодні зміна свідомості є важливішою, ніж формування нових навичок? А все тому, що ми увійшли у третій етап цивілізаційного розвитку. Що це означає?

Всім відомо, що Всесвіт тримається на трьох субстанціях: матерії, енергії і русі. Два попередніх етапи розвитку базувалися на  концепції матеріального розвитку, а третій – на концепції енергетичного розвитку. Згадаємо ще один закон природи, яким користується вся природа і ми з нею:  всі процеси відбуваються у три обов’язкових етапи, а саме – спочатку формується мета, потім знаходиться віртуальне рішення для досягнення мети, а вже потім відбувається матеріалізація. Все починається з голови!

Голова ­– це генератор енергії, тому голова є генератором долі кожної людини. Людина сама собі формує майбутнє! І це означає, що,  в першу чергу, потрібно змінити свідомість людини для формування успішного життя на новому енергетичному етапі цивілізаційного розвитку, який вимагає докорінної  зміни системи освіти, зміни підходів до виховання, управління, розуміння значення людини і постійного самовдосконалення, розробки нової економічної теорії, формування нових потреб суспільства тощо. І кожен з нас окремо, і всі разом маємо це сприйняти і зрозуміти. Якщо раніше ми відповідали за свої вчинки, то сьогодні ми повинні навчитися відповідати і за свої думки.

 

Буде цікаво і корисно. До зустрічі!

З повагою Володимир Пархоменко

Запрошуємо представників органів управління, працівників системи освіти, наукових установ, засобів масової інформації, громадськості України та інших держав, усіх зацікавлених осіб на науково-практичний семінар

НОВІ ТЕНДЕНЦІЇ І ЯВИЩА ПРИ ФОРМУВАННІ ЛЮДИНИ МАЙБУТНЬОГО

4 грудня 2018 р., м. Київ

Тематичні напрями:

  • Інформаційно-матеріально-енергетична основа природи;
  • Життя в гармонії з законами природи;
  • Нова парадигма розвитку (енергетична) ;
  • Природа як співавтор і партнер (синергія розвитку);
  • Нові умови формування людини майбутнього;
  • Зміна свідомості;
  • Інформаційно-знаннєвий вимір розвитку в умовах інформаційного перенавантаження;
  • Обмін думками і пропозиції за тематикою семінару.

Семінар спрямований на  зміну свідомості людини для формування успішного життя на новому енергетичному етапі цивілізаційного розвитку, який вимагає докорінної  зміни системи освіти і підходів до виховання, управління, розуміння значення людини і постійного самовдосконалення, розробки нової економічної теорії, формування нових потреб суспільства тощо (детальніше у вкладених файлах і на сайті УкрІНТЕІ: UINTEI.KIEV.UA).

Контакти оргкомітету:

    Пархоменко Володимир Дмитрович /доктор технічних наук, професор, чл.-кор. НАПН України/, керівник семінару, (044) 521-00-45 (роб.); 097-453-89-81(моб.), iiv1director@gmail.com

    Матусевич Вікторія Володимирівна, тел. (044) 521-00-70 (роб.);

050-351-59-22; 096-155-33-58 (моб.), matusevich@uintei.kiev.ua

 

 

 

 

Переглядів: 38