«LUSH Україна Чаріті Пот» приймає заявки на грошові гранти

Повідомляємо, що «LUSH Україна Чаріті Пот» приймає заявки на грошові гранти для неприбуткових організацій України, які, зокрема, працюють у сферах захисту тварин і захисту навколишнього середовища.
Заявки приймаються до 31.12.2020 на постійній основі.
Гранти «LUSH Україна Чаріті Пот» надаються на фінансування кампаній за права веганів, вегетаріанців і тварин; групам із боротьби з вівісекцією; на
стерилізацію бездомних тварин; заповідникам, де живуть тварини, які не зможуть вижити на волі; притулкам для тварин, де їх не вбивають і не використовують (наприклад, у зоотерапії, для катання верхи чи в контактних зоопарках тощо).
Сума гранту складає від 10 000,0 до 100 000,0 гривень.
Заявку можуть подавати організації, річний прибуток яких становить менше 1,0 млн грн і якою повністю чи здебільшого керують волонтери. З детальнішою інформацією про отримання гранту від «LUSH Україна Чаріті Пот» можна ознайомитися за посиланням: https://lush.com.ua/uk/stories-uk/charitipot-lush https://www.prostir.ua/?grants=hranty-na-etychni-proekty.
У разі виникнення додаткових питань писати на електронну адресу:charitypot@lush.com.ua.
Враховуючи зазначене, просимо забезпечити подання заявок до «LUSH Україна Чаріті Пот».
Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації готовий виступити партнером проєкту та за потреби забезпечити співфінансування

Переглядів: 7