Конкурс проектів: EACEA 06/2017 – Підтримка європейських платформ

Реалізація схеми підпрограми «Культура», що проводиться в рамках програми «Креативна Європа»: «Підтримка європейських платформ»

Цей канал фінансування використовують для спільного фінансування культурних і креативних організацій, що сприяють творчості та діяльності європейських авторів творів та інших діячів культури та мистецтва, особливо талановитих, через виключно загальноєвропейські програми. Передбачається досягти свого роду структурованості сектора, тому перевагу у плані підтримки віддаватимуть обмеженій кількості платформ.

Тривалість проекту: Термін дії заявок, відібраних у 2017 році, складе щонайбільше 4 роки.

Опис: Організації сформують юридично оформлений координаційний механізм і створять платформу, яка включатиме щонайменше 10 організацій-членів із принаймні 10 різних країн, що беруть участь у програмі.

Обсяг фінансування: Щонайбільше 500 000 євро на рік. Фінансове сприяння ЄС не повинне перевищувати 80% від загального обсягу коштів, передбачених для проекту зі створення платформи. Тому необхідно забезпечити 20% зустрічного фінансування.

Дедлайн для подачі заявок: 27 квітня 2017 року

Більш детальну інформацію щодо умов цього конкурсу проектів можна знайти за посиланням http://eacea.ec.europa.eu/…/fu…/european-platforms-062017_en

Переглядів: 202