Конкурс міні-грантів «Розвиток волонтерства в громадах»

Конкурс грантів для підтримки соціальних ініціатив та волонтерства

Львівська освітня фундація оголошує конкурс міні-грантів «Розвиток волонтерства в громадах». Метою конкурсу є підтримка активної молоді, що хоче здійснювати соціальний супровід дітей-сиріт, напівсиріт, дітей у СЖО.

Проект може бути реалізований у таких напрямках як організація дозвілля та освіти дітей (навчання, майстер-класи, заходи недільної школи, організація денного табору при парафії для дітей цільової групи),  візити у сиротинці та установи інтернатного типу із навчально-виховними заходами (зустрічі, катехизація, арт-напрям тощо).

Дедлайн подачі заявок: 30 березня 2017 р.

Деталі конкурсу тут.

Маєте яскраву ідею і бажаєте, аби саме вона виграла кошти для гідної реалізації? Фахівці компанії «Соціальний консалтинг «Параграф» допоможуть розробити та втілити Ваш крутий соціальний проект та супроводжуватимуть Вас до подачі заявки на конкурс. Ми станемо Вашими старшими братиками та сестричками на шляху до впровадження дієвих суспільних змін!

Ми відкриті до співпраці!

Слідкуйте за розділом гранти, де ми будемо повідомляти Вас про актуальні грантові конкурси. Також Ви можете замовити навчальний захід із заповнення плікаційної форми, саме для цього конкурсу для своєї організації чи групи організацій.
За детальною інформацією звертайтеся до керівника напряму роботи з НДО Дениса Губашова d.gubashov@prgrf.com, 093-704-80-03

Переглядів: 481