Форум, що об’єднує молодь з усіх регіонів країни

6-7 вересня відбудеться Форум першої Молодіжної столиці України, що об`єднає молодь з усіх регіонів країни та сприятиме обміну досвідом, розвитку молодіжного потенціалу та активізації співпраці між представниками органів влади, місцевого самоврядування та молоді.

Концепція Форуму побудована на таких тематичних модулях: зайнятість молоді, мобільність, формальна і неформальна освіта, участь молоді в місцевому самоврядуванні. Програма форуму передбачає інтенсивну роботу в групах, панельні дискусії за участі представників молоді, органів державної влади і місцевого самоврядування й бізнесу, лекторії, презентації історій успіху молодих людей, пітчинг проектів з соціального підприємництва. Для того, аби взяти участь в заході, необхідно заповнити електронну анкету за лінком https://goo.gl/forms/AugItbGgfL1HRMLg1.

Кінцевий термін прийому заявок – 5 серпня 2018 р. Місце проведення: м. Львів. Участь є безкоштовною. Очікується участь до 1500 молодих людей з усієї України. Найактуальніша інформація – на офіційній Facebook-сторінці Форуму: https://www.facebook.com/molodvizh.

Подія відбудеться за підтримки Міністерства молоді та спорту України. Враховуючи вищезазначене,звертаємося з проханням інформувати молодь вашого району, міста і об’єднаної територіальної громади про можливість участі у поїздці, а також розмістити інформацію на офіційних сайтах районних державних адміністрацій та інших інформаційних ресурсах.

Переглядів: 1,247