Енергоефективність Львівщини: стан та напрямки реформування

30 травня 2018 року у м.Львові відбудеться круглий стіл "Енергоефективність Львівщини: стан та напрямки реформування в умовах євроінтеграції" в рамках проекту "Контроль громадськості за реформуванням енергетичного сектора на регіональному рівні в контексті виконання угоди про асоціацію між Україною та ЄС".Метою проекту є сприяння реалізації проєвропейських реформ в енергетичному секторі шляхом організації обговорення всіма зацікавленими сторонами питань впровадження, моніторингу та адвокації директив ЄС в сфері енергоефективності та використання альтернативних джерел енергії і підвищення поінформованості громадськості. Період реалізації проекту: лютий 2018 – січень 2019.
Проект реалізовується ГО «Інститут регіонального розвитку» в рамках всеукраїнського проекту "Просування реформ в регіони" Інституту економічних досліджень та політичних консультацій і "Європейської правди", який фінансується Європейським Союзом в рамках програми "Підтримка громадянського суспільства в Україні".

Місце проведення: м.Львів, вул.Винниченка, 18, каб.257
Дата проведення: 30 травня 2018 року
Початок о 10.00

До участі у круглому столі запрошуємо:
- представників органів влади і самоврядування
- представників громадських організацій
- представників експертного середовища і міжнародних організацій
- представників бізнесу
-представників наукового середовища

Реєстрація учасників обов'язкова. Будемо вдячні за ранню реєстрацію, оскільки кількість місць обмежена.

Контактна особа Ірина Куропась Iryna.Kuropas@gmail.com, +380679875557

Реєстрація: https://goo.gl/forms/qGG6eHJLUPyMrTNt1