EasyBusiness Grant: отримуйте 360+ тисяч гривень на розвиток бізнесу

Успішна робота малого та середнього бізнесу — це запорука стійкої економіки та одна з головних умов для швидкого відновлення України. Тому EasyBusiness, MATRA та Центр економічного відновлення запускають грантову програму для підприємців. Головна мета — підтримати український бізнес під час повномасштабної війни.
Завдяки гранту 15 українських компаній зможуть отримати до 366 тис. грн на розвиток інноваційних рішень, сертифікацію, капітальні інвестиції або операційні витрати. Загальний бюджет конкурсу — понад 6 млн грн.
Хто може взяти участь у програмі?
Мікро-, малі та середні підприємства (юрособи та ФОП), які офіційно зареєстровані в Україні та відкрилися до 1 січня цього року.
Встигніть податися на грант! Дедлайн уже 6 червня.
Заповнити заявку на участь можна за посиланням
Продовжуємо будувати країну підприємців!

Програма Easy Business Grant діє в межах проєкту «Розвиток ринку робочої сили в Україні шляхом покращення людського капіталу, просування дерегуляції та надання підтримки МСБ» і реалізується EasyBusiness за інформаційної підтримки Міністерства цифрової трансформації, Офіс з розвитку підприємництва та експорту й національного проєкту Дія.Бізнес за сприяння Центр Економічного Відновлення. Проєкт профінансовано в межах програми MATRA, створеної Міністерством закордонних справ Нідерландів.

Міністерство цифрової трансформації України

Переглядів: 1